post image

FEAL I POLIKLINIKA FUTURA u suradnji s UDRUGOM NARCIS pokreću inicijativu u mjesecu borbe protiv raka dojke

U okviru svojih društveno odgovornih aktivnosti, Feal, u čijoj grupaciji se nalazi i Poliklinika Futura, pokrenuo je suradnju s lokalnim Udruženjem žena za borbu protiv raka dojke, Udrugom Narcis.

U mjesecu listopadu, posvećenom osvještavanju i prevenciji ove bolesti, organizirali smo edukativno predavanje koje su održale Antonija Galić, predsjednica Udruge Narcis, i dr. sc. Antonela Krasić Arapović, dr. med., specijalist radiolog.

Udruga narcis

Ova stručna predavanja obuhvatila su ključne informacije o važnosti samopregleda, redovitih pregleda i dostupnim metodama dijagnostike. Naš cilj bio je educirati zaposlenice o važnosti prevencije i rane dijagnostike raka dojke.

Osim edukativnog dijela, Feal i Poliklinika Futura osiguravaju besplatne preglede za sve zaposlenice, čime želimo potaknuti svijest o važnosti zdravlja i prevencije.

Također, dio sredstava bit će doniran za podršku radu Udruge Narcis, kako bismo ih podržali u realizaciji njihovih projekata.

Ovim inicijativama želimo osnažiti žene u našoj zajednici i naglasiti važnost zdravog života te pravovremenih pregleda.

Zakažite svoj pregled

Naše ljubazno osoblje na recepciji će vam javiti prvi slobodan termin pregleda u tom odjelu ili kod traženog doktora.