post image

Suradnja s Poliklinikom Medifem

🆕 S ponosom najavljujemo suradnju s Poliklinikom Medifem za ginekologiju i porodništvo iz Zagreba.

📅 Srijeda, 12.4.2023.

🩺 doc.dr.sc. Oliver Vasilj, dr.med., specijalist ginekolog, subspecijalist fetalne medicine

👉 O liječniku:

Subspecijalist fetalne medicine, radio je na Klinici za ginekologiju i porodništvo KB-a Sveti Duh od 2003. do 2021. godine te kao docent na Medicinskom fakultetu u Zagrebu.
Do sada je napravio više desetaka tisuća 3D, 4D i klasičnih ultrazvučnih pregleda u trudnoći te tijekom različitih faza reproduktivne dobi i postmenopauze. Osim dijagnostike ima i višegodišnje kirurško iskustvo u minimalno invazivnim kirurškim zahvatima, prvenstveno histeroskopiji i laparoskopiji.
Glavno polje znanstvenog istraživanja mu je fetalno ponašanje (kako se bebe ponašaju unutar maternice) promatrano pomoću 4D ultrazvuka.

S Berivojem Miškovićem i Mariom Kernerom 2016. osniva Polikliniku Medifem u Zagrebu.

🟦 Rezervirajte termin za pregled:

☎ +387 39 709 478
📱 +387 63 822 171 (WhatsApp)

Zakažite svoj pregled

Naše ljubazno osoblje na recepciji će vam javiti prvi slobodan termin pregleda u tom odjelu ili kod traženog doktora.